Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Artykuł SponsorowanyZdrowie & Uroda

Depilacja laserowa – czy na pewno jest całkowicie bezpieczna

Technologie laserowe coraz częściej są wykorzystywane do poprawiania urody, w tym do bardzo popularnej i chętnie wybieranej depilacji. Jednak można czasami usłyszeć głosy na temat tego, że lasery mogą przyczyniać się do powstawania nowotworów, co może rodzić obawy przed takimi zabiegami. Jednak badania medyczne nie wykazały żadnego związku z laserową depilacją a ryzykiem zapadalności na nowotwory. Dlatego też pod tym kątem nie istnieje żadne niebezpieczeństwo poważnego zachorowania związane z tym, że ktoś się chciał na zawsze pozbyć niechcianego owłosienia.

Nie powinno być też żadnych obaw wiążących się z samym wykonywaniem takich zabiegów, przy założeniu że zostanie wybrane sprawdzone miejsce z doświadczonym personelem. Depilacja laserowa Lublin jest uważana za bardzo bezpieczną i nie powodującą żadnych niepożądanych skutków ubocznych, ale to w dużej mierze zależy od używanego przez zakład kosmetyczny sprzętu i umiejętności personelu. Przede wszystkim należy się dowiedzieć, jakie aparaty znajdują się na wyposażeniu. Obecnie najlepsze są lasery diodowe, które mają parametry pracy idealnie dobrane pod kątem niszczenia cebulek włosowych. Ale jeśli zabieg zostanie niedokładnie wykonany, to może dojść do jakiś oparzeń skóry. Często pojawia się też pytanie, czy podczas depilacji odczuwa się ból. Jest to sprawa bardzo indywidualna, najczęściej pojawia się lekkie szczypanie czy pieczenie skóry, ale u niektórych osób zabieg może być bardzo bolesny.

Dodaj komentarz