Zdrowie & Uroda

Czy warto zdecydować się na lifting PDO?

Wpływ grawitacji na nasze ciała jest nieuniknionym faktem życia. Najbardziej wzruszająco odbija się to na naszych twarzach, gdy zaczynamy się starzeć. Tkanka podtrzymująca skórę na twarzy słabnie i z czasem zaczyna wiotczeć. Szczególnie wpływa to na dolną część twarzy i szyję – po tych częściach ciała najbardziej widać, jak na naszą skórę wpływają:

  • starzenie,
  • grawitacja.

Co to są nici do liftingu?

Jednym ze sposobów poradzenia sobie z tym problemem jest tradycyjna operacja liftingująca, która dba o odmłodzenie twarzy i szyi. Jednak
nici pdo do liftingu są mniej inwazyjną opcją dostępną dla szerszego grona osób. To niechirurgiczny lifting twarzy, minimalnie inwazyjny zabieg na twarz, szyję lub szczęki, wykorzystujący nowe postępy technologiczne do napinania luźnej skóry.

Przede wszystkim działa w ten sposób, że:

  • odmładza wewnętrzne tkanki skóry
  • pozbywa się zwiotczenia.

Nici nie są widoczne i poprawiają Twój wygląd. Tworzą tkankę podporową w sposób organiczny i napinają skórę. Już wiele osób przekonało się o tym, że nici pdo mogą podnosić, konturować i naprężać zwiotczałe tkanki twarzy i szyi. Warto jednak podkreślić, że takie rozwiązanie jest zalecane dla osób, które potrzebują jedynie umiarkowanej poprawy. Pewne jest również, że ta technika stosowana na twarzy i szyi stała się jednym z najbardziej znaczących postępów w odmładzaniu twarzy w przeciągu ostatnich lat.

Kto jest dobrym kandydatem do liftingu tego rodzaju?

Idealny kandydat to ktoś, kto cieszy się dobrym zdrowiem psychicznym i fizycznym. Najlepiej też, jeśli jest to człowiek niepalący i ma łagodną do umiarkowanej wiotkość skóry. Każdy osobnik z bardziej poważnym zwiotczeniem niestety będzie wymagać już bardziej inwazyjnego zabiegu chirurgicznego.

Należy tutaj również pamiętać, że nie można jednoznacznie określić, dla kogo nici pdo będą odpowiednie, a dla kogo niekoniecznie. W końcu każdy pacjent jest wyjątkowy, a lifting ostatecznie powinien być przede wszystkim indywidualnie dostosowany do każdej osoby w zależności od czynników, takich jak:

  • wiek,
  • stopień zwiotczenia,
  • budowa twarzy.

Może pomóc pozbyć się na przykład znienawidzonej przez tak wiele osób podwójnej brody. Młodzi pacjenci mogą być dobrymi kandydatem, jeśli chcą poprawić wygląd dolnej części twarzy. Dla kobiet w wieku od 25 do 45 lat rozwiązania, takie jak nici pdo pomagają skutecznie eliminować zmarszczki pojawiające się w ramach wczesnych oznak starzenia. Począwszy od lat 50-tych kobiety również mogą korzystać z liftingu nici, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek i zwiotczenia skóry. Lifting tego rodzaju może zaradzić na czoło, policzki, obszar nosowo-wargowy, nos, dolne okolice oczu, linię żuchwy i szyję. Wiele z tych obszarów można wykonać jednocześnie.

Ten niechirurgiczny lifting twarzy jest odpowiedni również do zminimalizowania widoczności zwiotczenia policzków, zmarszczek na czole i przerażającego podwójnego podbródka. Ponadto, każdy z nieokreślonym obszarem żuchwy lub głębokimi liniami nosowo-wargowymi również może cieszyć się dobrymi wynikami.

Dodaj komentarz