Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Artykuł SponsorowanyTurystyka i wypoczynek

Szukasz glampingu? Sprawdź noclegi w Starej Morawie!

Stara Morawa to malownicza wieś położona w gminie Stronie Śląskie, w województwie dolnośląskim. Miejscowości leży na trasie dwóch głównych kierunków turystycznych w tej gminie. Ten rejon stanowi doskonałą bazę wypadową dla osób ceniących bliskość gór. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić tę okolicę.

Glamping w Kotlinie Kłodzkiej – noclegi w okolicy

Definicja glampingu powstała z połączenia dwóch angielskich słów. Jest to zlepek słowa glamorous (czarujący, luksusowy) ze słowem camping. Oznacza noclegi blisko natury, na przykład w środku lasu czy w sąsiedztwie gór, jednak bez elementu survivalowego. Zamiast namiotu możemy wybrać jeden z luksusowych obiektów, w pełni dostosowanych do potrzeb gości. To rozwiązanie pozwala na spędzenie czasu w przytulnym, domowym wnętrzu, w dalszym ciągu przebywając w bezpośredniej bliskości przyrody.

W Starej Morawie możemy skorzystać na przykład z oferty ośrodka wypoczynkowego 4 żywioły. Jest to miejsce oferujące domki kopułowe i jurty do wynajęcia. Obiekty zostały przystosowane do zapewniania komfortowego pobytu przez cały rok. Znajdziemy w nich ekologiczny system ogrzewania oraz klimatyzację.

Jurty i domki kopułowe do wynajęcia

Noclegi w Starej Morawie to okazja do skorzystania z dość nietypowej oferty noclegowej. Domki kopułowe i jurty to drewniane konstrukcje na planie koła. Okrągłe wnętrze zapewnia nowe doznania. Forma budynków wspiera kompleksowy wypoczynek i całkowite odprężenie. Poza okrągłą przestrzenią – jurty i domki kopułowe oferują wszelkie udogodnienia dostępne w klasycznych miejscach noclegowych.

Każdy budynek posiada powierzchnię 35m2. Jurty i domki kopułowe zostały podzielone na strefę wypoczynkową, aneks kuchenny z jadalnią i łazienkę. W każdym z obiektów znajduje się 5 miejsc noclegowych. Dzięki temu stanowią one doskonałe rozwiązanie nie tylko dla par, ale również dla rodzin i grup znajomych. Ofertę glampingową ośrodka wypoczynkowego 4 żywioły w Starej Morawie znajdziesz tutaj: Glamping Kotlina Kłodzka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz