Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Artykuł SponsorowanyLifestyle

Czy streetwear to moda uliczna?

W modzie można obecnie wyróżnić wiele stylów. Jednym z tych bardziej interesujących jest styl streetwear. To wyjątkowy i bardzo różnorodny styl wybierany głównie przez osoby, które cenią oryginalność i indywidualizm.

Czy streetwear wychodzi z mody?

Styl streetwear wywodzi się po części z mody ulicznej i jest inspirowany przestrzenią publiczną. Jest stylem bardzo popularnym na całym świecie. Projektanci tworzący ubrania i dodatki w tym stylu nie czerpią inspiracji ze światowych trendów. Tworzą ubrania, które można wykorzystać w stylizacjach przez kilka następnych sezonów bez obawy, że będą one staromodne. Jest to zdecydowanie styl dla osób mających dużą wyobraźnię. Jak rzadko, który styl streetwear daje ogromne możliwości do wykazania się kreatywnością. W Polsce styl ten zaczął nieśmiało pojawiać się pod koniec lat siedemdziesiątych. Dzisiaj jest wszechobecny. Wybierają go nie tylko fani muzyki hip-hopowej.

Co się nosi w streetwearowych stylizacjach?

Niezbędnym elementem garderoby w stylu streetwear jest T-shirt. Wyróżnia je prosty krój i ciekawy, pełen polotu tekst na środku. Czasem jest on zastępowany przez logo producenta. Kolejnym obowiązkowym elementem garderoby każdego streetwearowca jest bluza. Może to być zarówno bluza z kapturem, jak i bez. Streetwearowy outfit bazuje także na spodniach boyfriend, legginsach, joggerach, dresach i sneakersach. Stylizację uzupełnia klasyczna bejsbolówka.

Proste, wygodne fasony, dobrej jakości materiału i ponadczasowe kroje sprawiają, że streetwear to styl cieszący się ogromną popularnością.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz