Dom & Ogród

Wyjątkowe świece w szkle

Świece zapachowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Te wyjątkowe akcesoria potrafią wprawić z niezwykle romantyczny oraz przyjemny nastrój. Gdzie kupić świeczki zapachowe?

Yankee candle świeca w słoiku o niezwykłym zapachu

Obecnie wybór świec na rynku jest niezwykle bogaty. Wśród wielu z nich ogromną popularnością cieszą się świece zapachowe w słoiku z których to po podpaleniu wydobywa się niezwykle przyjemny oraz uwodzicielski aromat. Poszczególne tego typu akcesoria można bez problemu nabyć w wielu sklepach z artykułami dekoracji wnętrz oraz sklepach internetowych.

Niezwykłe świece marki yankee canndle doskonale spisują się podczas upojnych oraz romantycznych wieczorów we dwojga. Dodają one bowiem błogiej oraz niezwykle przyjemnej atmosfery. Aby spotkania ukochanych były jeszcze bardziej romantyczne oraz upojne warto rozpylić w powietrzu odpowiedni zapach, który pobudzi zmysły oraz doda niezwykłej pikanterii.

Świece zapachowe o różanym zapachu

Zazwyczaj romantyczne chwile nie mogą obejść się bez czułego wyznawania uczuć. Aby atmosfera w takiej chwili była wyjątkowa warto zgasić światło, udekorować stół wybranymi afrodyzjakami oraz zapalić na nim wyjątkową świecę w słoiku o aromatycznym, różanym zapachu.

Róża to bowiem kwiat, który od wielu długich lat kojarzy się z miłością oraz oddaniem. Świeca o różanym zapachu to zatem doskonały dodatek, który potrafi stworzyć wyjątkową, miłosną atmosferę.
Zapach ten jest bowiem bardzo mocno wyczuwalny oraz potrafi skutecznie podbić wiele serc. Różana świeca sprawdzi się zatem również doskonale podczas romantycznej kąpieli dwojga zakochanych.

W tej wyjątkowej świecy umieszczonej w ozdobnym szkle oprócz zapachu róży mocno wyczuwalny jest także zapach wielu innych, intensywnych roślin ogrodowych.

Słodki zapachach zamknięty w szkle

Każde romantyczne spotkania przybierze bez wątpienia wyjątkową atmosferę, jeśli będzie mu towarzyszyć niezwykle przyjemny, odrobinę cukrowy zapach. I właśnie takim aromatem cieszy się wyjątkowa seria świec yankee candle. Niektóre z nich zostały stworzone po zmysłowym połączeniu niezwykle lekkiego lotosu oraz nieco zadziornego piżma. Z kolei nuta bursztynu stanowi niezwykle luksusowe zamknięcie tej wyjątkowej kompozycji. Ten wyjątkowy zapach zawsze potrafi sprawdzić się w wielu wyjątkowych sytuacjach.

Dodaj komentarz